سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

خدمات مشاوره

طرح برگ - تصویر2

خدمات مشاوره ای ما

فرایند کشت محصولات به روش هیدروپونیک، فرایندی حساس، دقیق، هزینه بر، و همراه با جزئیات و الزامات فراوان علمی وقتی است. با توجه به سرمایه گذاری نسبتا سنگینی که جهت احداث و بهره برداری از واحدهای گلخانه ای انجام می گردد، اطمینان از کمیت و کیفیت محصول تولید شده جهت ادامه ی بقا و سودآوری واحدهای کشت گلخانه ای امری بدیهی و اجتناب ناپذیر است.

بخصوص با توجه به هزینه های فزاینده ی انرژی و نهاده های کشاورزی در سالهای اخیر، که باعث کاهش سود آوری بسیاری از واحدهای گلخانه ای شده است، لزوم حرکت به سمت کشاورزی دانش محور – جهت افزایش برداشت محصول از مساحتهای مشخص – روز به روز بیشتر احساس می گردد. در واقع، کشت و کار محصولات کشاورزی، باغی و بخصوص گلخانه ای، بدون بکارگیری دانش فنی و روشهای صحیح علمی و تجربی آزمایش شده، مقرون به صرفه و با دوام نخواهد بود.

با توجه به الزامات فوق الذکر و تجربه های متعددی که از این جهت در منطقه ی ساوجبلاغ انجام و مشاهده شده، تعاونی گلخانه داران سپهر نظرآباد، بخشی را به عنوان بخش مشاوره راه اندازی نموده و در نظر دارد، با پشتیبانی مستمر علمی و فنی از اعضا و مشتریان محترم، گامی در جهت افزایش کمّی و کیفی صنعت رو به رشد کشت و کار گلخانه ای، با همفکری، همکاری و مساعدت شما عزیزان بردارد.

خدمات مشاوره - تصویر دوم
الف – اهداف: 

پشتیبانی علمی و فنی از اعضاء و مشتریان جهت ارتقاء عملکرد کمی و کیفی محصول
توسعه ی دانش فنی و مهارتهای تجربی در بین اعضا
توسعه ی دانش فنی جهت استفاده ی بهینه از نهاده های کشاورزی
پشتیبانی علمی و فنی اعضاء یا مشتریانی که فعالیت خود را به تازگی آغاز نموده اند

ب – نحوه فعالیت این بخش:  

انجام مشاوره تغذیه ای و گیاهپزشکی در محل تعاونی (تلفنی یا حضوری و به شکل رایگان)
بازدید از واحد گلخانه ای در صورت نیاز
همکاری مستمر در قالب قرارداد مشاوره در طول فصل زراعی

سبد خرید
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
فروشگاه