تعاونی گلخانه داران سپهر نظرآباد
البرز-نظرآباد-خ تهران-گلستان 14
026-45347018
شنبه تا پنج شنبه 8:00 الی 19:00

امروزه داشتن تجهیزات گلخانه ای مدرن و کاربردی و واردات به روز و جدید آن از جمله نیازهای مهم برای یک گلخانه است. هرچه از فناوری های پیشرفته برای تجهیز کردن یک گلخانه استفاده شود کیفیت بالاتر می رود.

لازمه ی رشد صحیح گیاهان گلخانه ای فراهم آوردن شرایط مطلوب از نظر دما، نور، رطوبت، هوا، خاک و ... است و کمبود یکی از آن ها سبب وقفه در رشد می شود. در گلخانه ها احتیاج به تجهیزات گلخانه ای مناسب برای مقابله با عوامل نامساعد دارند تا بتوانند به درستی نمو پیدا کنند در هر صورت استفاده از تجهیزات و لوازم گلخانه ای باعث می شود مکان مناسبی برای پرورش گیاهان گلخانه ای فراهم شود

اطلاعات موجود نشان می دهد صنعت گلخانه در حدود سال ۱۶۰۰ میلادی در کشور هلند به وجو آمد و زمینه ی تولید گل های بهاره در زمستان و میوه های غیر فصلی را فراهم کرد. در فراهم آوردن تجهیزات گلخانه ای هیدروپونیک نیز هم باید تجهیزات گرمایشی و هم سرمایشی را در نظر گرفت .

فروش تجهیزات گلخانه ای بر اساس نوع تولیید و سازه:
انواع گلخانه ها بر اساس نوع تولید و سازه به شرح ذیل است:
دسته بندی گلخانه ها بر اساس نوع تولید:
گلخانه های تولیدی سبزی و صیفی شامل محصولاتی مانند خیار ، توت فرنگی ، فلفل بادمجان و ...
گلخانه های تولید گل و گیاهان زینتی که برای تولید گیاهان آپارتمانی و گلخانه ای از این نوع استفاده می شود.
دسته بندی گلخانه ها بر اساس نوع سازه:
گلخانه های چوبی : این گلخانه ها از چوب یا پوشش پلاستیک درست شده است. مزیت احداث این نوع از گلخانه ها هزینه پایین آن است اما به دلیل محیط نامناسب برای رشد گیاه معمولاً میزان تولید در واحد سطح در مقایسه با گلخانه های مدرن کم تر است. به همین دلیل گلخانه های چوبی قدیم به تدریج در حال تبدیل شدن به گلخانه های مدرن و صنعتی است.
گلخانه های فلزی و مدرن
پوشش این گلخانه ها از فلز است هزینه واحد گلخانه های پرتابل نسبت به سیستم جوشی ۲۰ - ۱۵% بیشتر است ولی نصب آن آسانتر و تغییرات در سازه راحت تر است.
برای تجهیز کردن تمام انواع گلخانه ها، تجهیزات و لوازم گلخانه ای مدرن موردنیاز است تا کیفیت محصولات بالاتر رود.

img_divider

برای رفتن به فروشگاه محصولات بر روی دکمه روبرو کلیک کنید