تعاونی گلخانه داران سپهر نظرآباد
البرز-نظرآباد-خ تهران-گلستان 14
026-45347018
شنبه تا پنج شنبه 8:00 الی 19:00

آشنایی با ما

شرکت تعاونی گلخانه داران سپهر نظرآباد  در سال ۱۳۸۷ با مشارکت جمعی از گلخانه داران منطقه نظرآباد و هشتگرد استان البرز  پایه‌گذاری و تأسیس گردید.

هدف اصلی از تأسیس تعاونی ایجاد پایگاهی برای گردهم آوردن کلیه دست‌اندرکاران محصولات گلخانه‌ای، بخصوص تولیدکنندگان توت‌فرنگی به روش هیدروپونیک، تبادل نظر و تجربیات، یافتن روشهای بهینه در زمینه تولید، آشنایی و اشتراک مساعی در خصوص مشکلات وارایه مناسبترین راه‌حل در جهت ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی، افزایش سطح دانش فنی و علمی و همچنین تأمین کلیه ملزومات و نهاده‌های کشاورزی مورد مصرف اعضای تعاونی و همچنین سایر کشاورزان و متقاضیان به بهترین روش و با مناسبت‌ترین قیمت‌ها، می‌باشد.

پشتیبانی و حمایت از سوی مجرب‌ترین کارشناسان و تولیدکنندگان محصولات گلخانه‌ای ما را قادر ساخته تا در طی مدتی که از تأسیس تعاونی میگذرد در جهت ارایه خدمات مؤثرتر و توسعه نقش خود در جهت ارتقاء سطح تولید و افزایش کیفیت محصولات گلخانه‌ای قدم‌های مؤثری برداشته و اطمینان کشاورزانی را که به تولید توت‌فرنگی و سایر اقلام گلخانه‌ای به روش هیدروپونیک اشتغال دارند جلب نماید.

تعاونی گلخانه‌داران سپهر نظرآباد آمادگی دارد تا کلیه خدمات خود را علاوه بر اعضاء در اختیار کلیه منتقاضیان وعلاقه‌مندان به فعالیت در زمینه احداث گلخانه‌های صنعتی و هرگونه کشت محصولات کشاورزی به روش هیدروپونیک ( کشت در بسترهای غیرخاکی) قرار داده و آن‌ها را در این مسیر یاری و همراهی نماید.

خدمات ارایه شده از سوی تعاونی

  • ارایه مشاوره تخصصی در زمینه‌های علمی و فنی مرتبط با کشت به روش گلخانه‌ای و هیدروپونیک
  • مشاوره در زمینه تأسیس گلخانه‌های صنعتی و تأمین تجهیزات و سیستم‌های مورد نیاز ساخت گلخانه
  • تأمین کلیه نهاده‌های کشاورزی مورد نیاز از قبیل انواع کودهای ماکرو و میکرو؛ انواع سموم از قبیل قارچ‌کش‌ها، آفت‌کش‌ها و مواد ضدعفونی‌کننده محیط‌های گلخانه
  • ارایه خدمات مشاوره در زمینه کاشت، داشت و برداشت محصولات گلخانه‌ای بخصوص ارقام گوناگون توت فرنگی

همکاران ما

مجموعه هایی که با تعاونی گلخانه داردان سپهر نظراباد همکاری دارند